Ana Sayfa - Kampanyalı Davetiyeler - Kampanyalı Nikah Şekerleri - Kampanyalı Bebek Şekeri - Banka Hesapları - İletişim
Promosyon Ürünler ...
 
Tesettür Kına Gelin Magnet - 100 Adet Havale/Eft 60 TL Kapıda Ödeme 70 TL
 
 
Pembe Kına Gelini Magnet - 100 Adet Havale/Eft 60 TL Kapıda Ödeme 70 TL
 
 
Sarı Kına Gelini Magnet - 100 Adet Havale/Eft 60 TL Kapıda Ödeme 70 TL
 
 
Ürün Kodu AD953 Araba - Adet Fiyatı 4.00 TL. Kapıda Ödeme +20 TL.
 
 
Kesimli Kırmızı Ayna - Adet Fiyatı 2.00 TL. Kapıda Ödeme +20 TL.
 
 
Magnetli Kına Gelini - 100Adet Havale/Eft 90 TL Kapıda Ödeme 100 TL
 
 
Başörtü+Eldiven - 20 TL.
 
 
Kına Tacı - 2 TL.
 
 
Konfeti - 5 TL.
 
 
Kına Sepeti - 20 TL.
 
 
Kına Tepsisi - 20 TL.
 
 
K1 - Kutu Kına - 12,50
 
 
Mıknatıslı Kına Magneti - 100Adet Havale/Eft 60 TL Kapıda Ödeme 70 TL
 
 
Resimli Magnet Çerçeve - 100 Adet Havale/Eft 70 TL Kapıda Ödeme 80 TL
 
 
Yastıklı Kına Magneti - Adet Fiyatı 1.75 TL. Kapıda Ödeme +20 TL.
 
 
Kına Magneti Yıldızlı - 100Adet Havale/Eft 60 TL Kapıda Ödeme 70 TL
 
 
Kınalık Meryem Ana Eli - 100Adet Havale/Eft 100 TL Kapıda Ödeme 120 TL
 
 
Dağıtmalık Çiçekli Kına - 100 Adet Havale/Eft 25 TL Kapıda Ödeme 35 TL
 
 
Elbiseli Dağıtmalık Kına - 100 Adet Havale/Eft 35 TL Kapıda Ödeme 45 TL
 
 
K7 - El Mumu - 12 Adet Fiyatı : 15 TL.
 
 
K9 - Halay Mendili - 1 Adet Fiyatı : 1 TL.
 
 
K10 - Konuşma Balonu - 1 Adet Fiyatı : 1 TL.
 
 
K8 - Kına Mumu - 22 Adet Mum Fiyatı : 3 TL.
 
 
K6 - Tefler - Renkli Tef Fiyatı : 3 TL.
 
 
K15 - Bel Kemeri - Bel Kemeri Fiyatı : 5 TL.
 
 
K16 - İğnelik - Bardak İğnelik Fiyatı : 10 TL.
 
Şuanki Sayfa :  1
        
Toplam Sayfa :   1

davetiye nikah şekeri

 

Günümüzde yeni evlenen kişileri düğünlerde en güzel ürünlerin ve düğün davetiyeleri nin de daha farklı ve diğer davetiye örneklerine göre daha farklı ve özel olmasını da isteyebilmektedirler. Bu tür konularda ise düğün davetiyeleri konusunda oldukça farklı seçenekleri ve modelleri olan bir firma sayesinde sizlerde bu özel gününüze davet edeceğiniz kişiler için oldukça şık ve modern davetiye ürünlerinden birini de temin edebilirsiniz. Bunların yanı sıra ise aynı şekilde nikah davetiyesi olarak da bilinen bu ürünler sayesinde akılarda kalacak ve modern ürünleri de görebilme şansına da sahip olacağınız firmadan bahsediyorum.

Bunların yanı sıra ise davetiyeler nikâh törenine davet ettiğiniz kişiler içinde oldukça önemli ve sizin zevkinizin de ortaya çıktığı konular arasında da yer almaktadır. Bunların yanı sır ise nikah şekeri de düğünlerde dağıtılan ve oldukça farklı tasarımlara sahip olan en bilindik ürünler arasında da yer almaktadır. Bahsettiğimiz konularda şık ve modern bir davetiye tercihini yapmak isterseniz bahsedeceğim site üzerinden birçok örneğe de göz atabilirsiniz. Bunun için ise öncelik ile yapmanız gereken tek şey https://www.davetiyeshop.com adresindeki web sitesini de ziyaret etmeniz yeterli olacaktır diye de düşünüyorum. nikah şekerleri

 

 

 

iletişim

 

twitter davetiye shop facebook davetiye shop Banka Hesap Numaraları

Özel günler hepimiz için değerlidir. Özel günlerimizi bizlere hatırlatacak ufak şekerlemeler bizlere yaşadığımız unutulmaz günlere ait hatıralar olarak kalacaktır. Birbirinden güzel şekillere sahip magnetli veya magnetsiz özel gün şekerlemeleri ve özel günlerimize uygun nikah şekeri sepetlerimizi alabileceğimiz harika bir site nikah şekeri üretimi nikahsekerishop.com.

Nikâhınız için sipariş verebileceğiniz nikah şekeri, sizin için hazırlanmış nikâh şekeri sepeti, bebeğinizin birinci yaş gününü kutlamak için sevdiklerinize hediye edebileceğiniz bebek şekeri, sünnet düğünlerinde misafirlerinize hediye edebileceğiniz sünnet şekeri ve mevlitlerinizde dağıtacağınız mevlüt şekeri gibi ihtiyacımız olan tüm şekerlemelere ulaşabileceğimiz, istediğimiz modeli seçme imkânına sahip olduğumuz bu sitede kolaylıkla alışveriş yapabiliyoruz. Özel günlerinizde hediye edebileceğiniz birbirinden değişik modellere sahip şekerlemelerinizi bu siteden bulabilirsiniz.

Üstelik toplu alacağımız nikah şekeri çok uygun fiyatlarla sahip olabilmekteyiz. Ulaşım konusunda da bizlere kolaylık sağlanmış ve siparişlerimiz çok hızlı ve güvenli bir şekilde elimize ulaşmaktadır. Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebileceğim bir site nikah şekeri imalatını yapan nikahsekerishop.com birbirinden güzel nikah şekeri özel günlerimizi anlamlandırabileceğimiz ve kesinlikle uğranması gereken bir site.